Saame tuttavaks…

Kendra Kairi Vaino

Toitumisterapeut (EKR6), koolitaja (EKR5), rahvusvaheline hindaja ja fitness instruktor.

 

Kendra lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli aastal 2000 sotsiaalteaduste bakalaureuse kraadiga ja töötas pikalt telekommunikatsioonisektoris, lahkudes 2011 omal soovil regioonijuhi ametikohalt, et pühenduda tervislike eluviiside edendamisele.

Toitumisnõustajana praktiseerinud aastast 2016. Kuulub Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse (ETNÜ) ja Eesti Toitumisteraapia Assotsatsiooni (ETTA). Meelte kooli mentor. Riikliku kutsega toitumisterapeut (EKR6).
Toitumisteraapia Keskuse toitumisterapeut ja juhatuse liige.
NutriDream meeskonna liige.

Läbinud aastatel 2016-2020 Tervisekoolis: toitumisnõustaja õppe (350h 13,5 EAP), tervisenõustaja toitumise alal (250h 9,6 EAP) ja terapeudi õppe (200h 7,7 EAP)
Aastast 2022 riikliku kutsega toitumisterapeut (EKR6).
Lisaks on ta täiendanud koolitustel Rahvatervise Akadeemias ja Tartu Ülikoolis, mis käsitlevad psühholoogiat, kaalujälgimise psüühilisi mehhanisme, laste söömishäireid, sportlase toitumist ja verenäitajaid ning toidu töötlemise tehnikaid, närvisüsteemi toetamist toitumisega  ning haiguspõhiseid juhtumeid.

Treenerina kuulub aastast 2009 MyFitnessi meeskonda, kus alustas rühma- ja personaaltreenerina ning alates 2015 keskendudes noortetreeningute eestvedamisele viies läbi alates 2018 ka MyFitnessi noortelaagrit.
Alates 2021 Kaalukirurgia Keskuse liikumisnõustaja/treener.

Omandanud täiendõppena Tallinna Ülikoolis spordi üldaineid (kokku 130h 10 EAP), Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu täiendkoolitusi (40h) ning Tartu Ülikoolis lapse rühi arengut ning sportlaste motoorse võimekuse hindamist, lihastasakaalu ja kehahoidu puudutavad teadmised (14h 0.5 EAP).
Alates 2013 rahvusvaheline hindaja Les Mills Nordic meeskonnas, Les Mills BODYPUMP ja BODYBALANCE programmide Elite Instruktor ning treenerite tugiisik Instructor Coachi rollis.

Koolitajana alustas Kendra juba Elisa Eesti AS uute töötajate sisseelamisprogrammis osaledes. Aastatel 2017-2020 Rahvusooper Estonia koostööpartner tervisekuu ürituste läbiviimisel pidades loenguid erinevatel teemadel ning viies läbi töötubasid. Kendra on pidanud tervisliku toitumise loenguid Ida-Tallinna Keskhaiglas, mitmetele suurfirmadele ja koolidele (vt "tehtud tööd"). Aastal 2020 riigihanke tulemusena Riigimetsa Majandamise Keskuse koolituspartner.
Kendral on riiklik Täiskasvanute koolitaja kutse EKR5 ja ta viib läbi toitumisalaseid, tervislikke eluviise käsitlevaid koolitusi ja motivatsioonikoolitusi.

Kendra osales oma edulooga CV Online kampaanias „Mina tean“

MyFitness Hard Work Award 2021

Nike Training Day presenter 2018

Reebok Fitness Festival presenter 2017

MyFitness Les Mills Weekend presenter 2017

Eesti Parim Teenindaja 2007

 

 

Koostööpartnerid