Teenused

Toitumisnõustaja juurde võib pöörduda lisaks kaalulangetamise mõttele ka sooviga teha toidu osas paremaid valikuid ja saavutada seeläbi parem enesetunne ja elukvaliteet.
Toitumisterapeudina oskan sind suunata toiduvalikutes ka erinevate haiguste korral. Lisaks olen keskendunud emotsionide ja  söömise seostele psühholoogilisest aspektist, ning tegelenud ka noortega ja sporditoitumisega.

Loe lähemalt...

Tööandjal on samuti võimalus panustada oma töötajate jätkusuutlikusse ja tervisesse. Tervisliku toitumise ja aktiivse eluviisi koolitused on järjest enam populaarsust kogumas. Et olla terve ja tunda end hästi, on vajalik tasakaalustatud , täisväärtuslik ja tervislik toiduvalik. Meie enesetunne ja energia on kõik meie valikute küsimus, mis enamasti algab toidulaualt.

Loe lähemalt...

Tüdrukute- või poissmeeste õhtut võib alustada ka treeninguga ja lõpetada kokteilide segamisega...
Motivatsiooniüritusel on võimalus siduda meeldivat kasulikuga- olgu selleks siis uued teadmised, toiduvalmistamine praktikas, aktiivne liikumine...
Erinevad toitumise ja liikumisega seotud tegevused noortelaagrites, koolides, sünnipäevadel...

Loe lähemalt...

Liikumisnõustajana saan sind suunata ja aidata leida motivatsiooni aktiivsemale eluviisile. Personaaltreening jõusaalis/vabas õhus või suisa personaalne 1:1 "rühmatreening"?
Eritreeninguid saab kombineerida mitmete teiste üritustega nii spordiklubis kui vabas õhus.

Loe lähemalt...