TEADLIK TOITUMINE (5-nädalane veebiseminaride programm)

Meie harjumustel on suur jõud. Ilma oma käitumist muutmata ei muutu paraku ka tulemus, olgu selleks siis kasvõi näiteks tervislikumalt toituma hakkamine tervise või kaalu seisukohalt. TEADLIK TOITUMINE aitab sul muuta suhet toitu- see on see, mis tihti kaalulangetuse ja dieetide juures tähelepanuta jääb.

Käsitletavad teemad algavad näljasignaali tunnetusest ja lõppevad enesetundega, mis saabub peale söömist ning kõik see, mis sinna vahele jääb.
Me ei keskendu otseselt toidu kogustele ega süvene eraldi toidugruppidesse, küll aga räägime lahti põgusalt nende olulisuse ja mõju meie organismile. Nagu aga suhtumise muutumine ja iga harjumuse kinnistumine võtab aega, siis on ka käesolev kursus jaotatud  5-nädalasele perioodile.

Mida tähendab teadlik toitumine?
Kuidas teha teadlikke valikuid?
Kuidas tajuda toitu kõikide meeltega?
Õpid tundma erinevaid aistinguid ja signaale, mida su keha saadab

Kursuse lõppedes ei vaata sa enam toitu sama pilguga, nagu varem. Söömine omandab sinu jaoks täiesti uue tähenduse, vormi ja väljundi. Olles muutnud suhtumist toitu, muudab see meie söömisharjumusi ja võib kaasa tuua ka kaalulanguse.

Toimumisaeg 07. juuni – 5. juuli 2021. Kohtume Zoom keskkonnas igal esmaspäeval kell 18.00-19.00. Kokku 5 korda.

Koolitaja  Kendra K Vaino

Hind 99.- osaleja

Registreerumiseks kirjuta juba täna: kendra@foodandfitness.ee „Teadlik toitumine“.

 

Teema tundub nii põnev, et soovite kollektiivselt osaleda?

Programmi saab vormistada ka terve päev kestva üritusena teie firma suvepäevadel või motivatsiooniüritusel lisades arutelule ka toidu valmistamise praktilise osa. Küsi hinnapakkumist!
Läbiviijad Kendra K Vaino ja Lauri Tomingas